Menu

Mgr. Veronika Šindelářová, advokátka

PROFIL ADVOKÁTKY

Advokátka Mgr. Veronika Šindelářová získala právní vzdělání v roce 2005 na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Od roku 2008 poskytuje svým klientům odborné právní služby jako samostatná advokátka zapsaná v seznamu advokátů České advokátní komory.

NAŠE PRIORITY

Advokátní kancelář si zakládá na vysoké kvalitě poskytovaných služeb a dlouhodobě usiluje o spokojenost a důvěru svých klientů. Naším hlavním cílem je poskytovat právní služby při zachování veškeré odborné péče.

NAŠE SPECIALIZACE

Advokátní kancelář Mgr. Veroniky Šindelářové se specializuje zejména na oblast realitního trhu, ale nabízí služby i v dalších právních odvětvích. Klienty velmi oblíbené jsou právní služby pro převod nemovitosti a bezpečné advokátní úschovy u banky UniCredit Bank.

PORTFOLIO KLIENTŮ

Důležitou činností advokátní kanceláře Mgr. Veroniky Šindelářové je poskytování kompletního právního servisu klientům společné advokátní a realitní kanceláře LEGIS REALITY. Vedle této aktivity nabízí advokátka Mgr. Veronika Šindelářová své služby i ostatním právnickým a fyzickým osobám.

© 2013 LEGIS REALITY. Všechna práva vyhrazena.
Tvorba webových stránek - AiVision s.r.o.